محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

کشتن ساحر سوره بقره

سوره بقره، بزرگترین سوره قرآن کریم. این سوره ۲۸۶ آیه دارد و از سوره‌های طِوال است و تقریبا ۲/۵ جزء از کل قرآن را در برمی‌گیرد. آیة الکرسی، آیه قبله، و بلندتر.اسفند کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد
تفسیر آیه 84 سوره بقره توسط حجت الاسلام محسن قرائتی با موضوع میثاق بنی اسرائیل درباره‏ی احترام به خون مردم‏، علاقه به وطن، یک حقّ فطری و سلب این حقّ، ظلم آش.جاوید کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
تفسیر آیه 261 سوره بقره توسط حجت الاسلام محسن قرائتی با موضوع انفاق، انفاق سبب رشد و تکامل وجودی خود انسان‏، جدا نبودن اقتصاد و ت و . از اخلاق در اسلا.نرگس کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
تفسیر آیه 36 سوره بقره توسط حجت الاسلام محسن قرائتی با موضوع لغزیدن آدم و حوا و خروج از بهشت، خطر شیطان برای بزرگان نیز هست، گناه و اطاعت از شیطان عامل سقوط .تمشک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
تفسیر آیه 256 سوره بقره توسط حجت الاسلام محسن قرائتی با موضوع معنای لا اکراه فی الدین»، جدا بودن راه حق از باطل، چنگ زدن به ریسمان الهی، عدم سازش اسلام با ا.تمشک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
تفسیر آیه 281 سوره بقره توسط حجت الاسلام محسن قرائتی با موضوع آخرین آیه نازل شده بر پیامبر(ص)، تقوی و یاد قیامت قوی‏ترین عامل برای دور شدن از ربا و سایر محرّ.نکس وان کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
تفسیر آیه 256 سوره بقره توسط حجت الاسلام محسن قرائتی با موضوع معنای لا اکراه فی الدین»، جدا بودن راه حق از باطل، چنگ زدن به ریسمان الهی، عدم سازش اسلام با ا.نرگس کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
تفسیر آیه 250 سوره بقره توسط حجت الاسلام محسن قرائتی با موضوع رویارویی سپاه طالوت و جالوت، دعا همراه با حرکت نه دعا به جای حرکت، به کار بردن ربنا در دعاها
زحل کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
تفسیر آیه 246 سوره بقره توسط حجت الاسلام محسن قرائتی با موضوع وم توجه مسلمانان به تاریخ بنی اسراییل، درخواست بنی اسراییل از پیامبرشان برای تعیین فرمانده نظ.زحل کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
تفسیر آیه 72 سوره بقره توسط حجت الاسلام محسن قرائتی با موضوع هر کس به گناه دیگران راضی باشد در گناه آنان شریک است، خداوند آنچه را شما پنهان می داشتید، آشکار .تمشک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
تفسیر آیه 260 سوره بقره توسط حجت الاسلام محسن قرائتی با موضوع معاد، معاد جسمانی، نمایش یکی از راههای بیان معارف، زنده شدن پرندگان برای رسیدن حضرت ابراهیم به .زحل کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
تفسیر آیه 249 سوره بقره توسط حجت الاسلام محسن قرائتی با موضوع جدا کردن نیروهای رزمی از تماشاچیان یکی از وظایف فرمانده نظامی‏، وم انقلابی ماندن، ریزش ها و ر.زحل کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
تفسیر آیه 282 سوره بقره توسط حجت الاسلام محسن قرائتی با موضوع بزرگترین آیه قرآن، نحوه‏ی تنظیم اسناد تجاری‏، وم مشخص بودن زمان وام، وم نوشتن دین به عدالت،.نرگس کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
تفسیر آیه 58 سوره بقره توسط حجت الاسلام محسن قرائتی با موضوع دستور خداوند به بنی اسراییل برای ورود به بیت المقدس، تأمین معاش مردم مقدم بر فرمان به عبادت
http.تمشک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
تفسیر آیه 259 سوره بقره توسط حجت الاسلام محسن قرائتی با موضوع داستان عزیر، معاد، زنده شدن مردگان، معاد جسمانی،‌ رجعت، اثبات عمر امام زمان علیه السلام
نرگس کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
تفسیر آیه 30 سوره بقره توسط حجت الاسلام محسن قرائتی با موضوع خلیفه خدا در زمین، انتصاب خلیفه و جانشین به دست خداوند، محدود بودن علم فرشتگان و عادل بودن خلبفه.تمشک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
تفسیر آیه 164 سوره بقره توسط حجت الاسلام محسن قرائتی با موضوع تفکر در عالم هستی بهترین راه خداشناسی، تنها خردمندان از نگاه در هستی درس خداشناسی می‏گیرند
جاوید کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
تفسیر قطره ای قرآن کریم
حجت الاسلام و المسلمین قرائتی
آیه 35 سوره بقره - با موضوع ساکن شدن آدم و حوا در باغ / نهی شدن آدم و حوا از خوردن از درخت ممنوعه / در.آدخت دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
ترتیل آیات 253 الی 264 سوره بقره
پخش زنده از شبکه های اصفهان و آموزش
سوم ماه رمضان سال ۱٣٩9، جزء 3
امامزاده نرمی، دولت آباد، اصفهان
با نوای: امیرطیب تائبیطلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد
ترجمه و توضیح آیات سوره مبارکه بقره از روی متن به صورت تصویری/ آموزش قرآن را از طریق کانال اسلام ناب در شبکه اجتماعی ایتا دنبال کنید http://eitaa.com/eslam.پروا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود موسیقی میباشد.
ترجمه و توضیح آیات سوره مبارکه بقره از روی متن به صورت تصویری/ آموزش قرآن را از طریق کانال اسلام ناب در شبکه اجتماعی ایتا دنبال کنید http://eitaa.com/eslam.زهیر دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
ترجمه و توضیح آیات سوره مبارکه بقره از روی متن به صورت تصویری/ آموزش قرآن را از طریق کانال اسلام ناب در شبکه اجتماعی ایتا دنبال کنید http://eitaa.com/eslam.گلبرگ دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
 پاداش نیکی به پدر
 
نیکی به پدر و  مادر ، پاداش خاصی در نزد خداوند دارد. بعبارتی کسی که به پدر و مادر خود نیکی می کند در واقع بنوعی با خداوند جهان آفرین معامله می کند. تا حدی  که در روایات داریم که حتی نگاه محبت آمیز به سیمای پدر و مادر ، در نزد خداوند دارای پاداش و ثواب بسیار است.
 
در همین رابطه میخواهم توجه شما را به داستانی جلب کنم که در واقع ریشه و منبع اصلی آن در سوره مبارکه بقره می باشد. آیات 67 تا 71 سوره بقره به این داستان اشا
سوره یس(خوانده می‌شود: یاسین) سوره 36 از قرآن است، 83 آیه دارد، و سوره‌ای مکی است. این سوره قلب قرآن نام گرفته‌است و روایات متعددی آن را از جمله سوره‌های مهم.مهشید دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
من مانده ام با یک سوالبا اینکه نیستی تو براماما چرا من هم چناندیوانه واز میخواهمتتو هر اشاره ات مرا به هر کجایی میبرد با لمس چند ثانیه ات قلبم یه سال تند میزندای ساحر ای غارتگر قلب چشمان من به سوی توست به من نگاه کن لعنتیمن تا کی در انحصارت من تا به کی در انتظار منم هنوز تسخیر توچه بوده در صدای تو چه بوده راز آن نگاه که کل سلول هام شدن زندانی آن خنده هاای ساحر ای غارتگر قلب چشمان من به سوی توست به من نگاه کن لعنتیمن تا کی در انحصارت من تا به کی در
برابری یا عدم برابری دیه زن و مرد 48ص - ورد مقدمه: بر اساس قانون مجازات اسلامى ایران و مطابق فتاواى بسیارى از فقیهان شیعه و سنى، دیه زن نصف دیه مرد است. این راى در میان فقهای شیعه و سنی مخالفانى نیز دارد. دلیل عمده گروه اول آیه ۱۷۸ از سوره بقره یعنى (وَ الاُْنثَى بِالاُْنثَى) ، تصریح برخى از روایات بر نصف بودن دیه زن نسبت به مرد ، اجماع و استحسان است. گروه دوم نیز با تمسك به اطلاق آیه ۹۲ سوره نسا و آبی از تخصیص بودن آیه ۱۷۸ سوره بقره و
برابری یا عدم برابری دیه زن و مرد بر اساس قانون مجازات اسلامى ایران و مطابق فتاواى بسیارى از فقیهان شیعه و سنى، دیه زن نصف دیه مرد است. این راى در میان فقهای شیعه و سنی مخالفانى نیز دارد. دلیل عمده گروه اول آیه ۱۷۸ از سوره بقره یعنى (وَ الاُْنثَى بِالاُْنثَى) ، تصریح برخى از روایات بر نصف بودن دیه زن نسبت به مرد ، اجماع و استحسان است. گروه دوم نیز با تمسك به اطلاق آیه ۹۲ سوره نسا و آبی از تخصیص بودن آیه ۱۷۸ سوره بقره و اطلاق برخى از ر
برابری یا عدم برابری دیه زن و مرد چکیده : بر اساس قانون مجازات اسلامى ایران و مطابق فتاواى بسیارى از فقیهان شیعه و سنى، دیه زن نصف دیه مرد است. این راى در میان فقهای شیعه و سنی مخالفانى نیز دارد. دلیل عمده گروه اول آیه ۱۷۸ از سوره بقره ، تصریح برخى از روایات بر نصف بودن دیه زن نسبت به مرد ، اجماع و استحسان است. گروه دوم نیز با تمسک به اطلاق آیه ۹۲ سوره نسا و آبی از تخصیص بودن آیه ۱۷۸ سوره بقره و اطلاق برخى از روایات و نیز با تردید در ر
خدای متعال در قرآن کریم مطالب مهم و ارزنده ای را گوشزد می کند که رعایت این نکات باعث  رشد و ارتقای مادی و معنوی  زندگی ما می شودمثلا در آیه 152 سوره بقره می فرماید :فَاذْکُرُونی‏ أَذْکُرْکُمْ وَ اشْکُرُوا لی‏ وَ لا تَکْفُرُونِ (1)که یعنی : پس به یاد من باشید ، تا به یاد شما باشم! و شکر مرا گویید و ( در برابر نعمتهایم ) کفران نکنید!این که انسان در زندگی روزمره خود به یاد خالق خویش باشد طبعا دیگر سمت گناه نمی رود و یا اینکه  اگر در فکر شک
 
خداوند در آیه 255 سوره بقره برای بندگان خود امان نامه‌ای الهی داده و شگفتی‌های خلقت خود را بیان کرده است.
 
درمیان آیات نورانی و سوره‌های قرآن کریم، آیه 255 سوره بقره معروف به آیه الکرسی، از جمله نشانه‌های الهی است که امام کاظم (ع) در روایاتی می فرمایند: «از بعضی پدران بزرگوارم شنیدم كه كسی داشت سوره حمد را می خواند پس حضرت فرمود: هم شكر خدا را به جای آورد و هم به پاداش رسید. بعد حضرت شنید كه سوره توحید می خواند فرمود: ایمان آورد
سوره حَدید پنجاه و هفتمین سوره قرآن و از سوره‌های مدنی است که در جزء ۲۷ جای دارد. این سوره به دلیل آمدن کلمه حدید‌» به معنای آهن در آیه ۲۵، حدید نام گرفته ا.آرام کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
سوره
این سوره در مدینه» نازل شده و داراى 24 آیه است
محتواى سوره:
این سوره- كه بیشتر ناظر به داستان مبارزه مسلمانان با جمعى از یهود به نام یهود بنى نضیر.بهمن کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
برابری یا عدم برابری دیه زن و مرد

بر اساس قانون مجازات اسلامى ایران و مطابق فتاواى بسیارى از فقیهان شیعه و سنى، دیه زن نصف دیه مرد است. این راى در میان فقهای شیعه و سنی مخالفانى نیز دارد. دلیل عمده گروه اول آیه ۱۷۸ از سوره بقره یعنى (وَ الاُْنثَى بِالاُْنثَى) ، تصریح برخى از روایات بر نصف بودن دیه زن نسبت ‏به مرد ، اجماع و استحسان است. گروه دوم نیز با تمسک به اطلاق آیه ۹۲ سوره نسا و آبی از تخصیص بودن آیه ۱۷۸ سوره بقره و اطلاق برخى
سوره جمعه شصت و دومین سوره قرآن و از سوره‌های مدنی که در جزء بیست و هشتم قرآن جای گرفته است. این سوره به سبب اینکه حکم نماز جمعه را بیان می‌کند، جمعه نامیده .آرام کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
سوره حجرات
این سوره در مدینه» نازل شده و آیه دارد
محتواى سوره:
در این سوره مسائل بسیار مهمى در ارتباط با شخص پیامبر و جامعه اسلامى نسبت به یكدیگر مطرح شد.آرام کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.
بهاریه / اقبال لاهوری  مهدی اخوان ثالث/فروغ فرخزاد/ هوشنگ ابتهاجنیما و سایه‌هایش/ مهدی عاطف راد خاطره‌ء سیمین دانشور از نیما یوشیج:بازتاب بهار در شعر مهدی اخوان ثالث/ مهدی عاطف‌راد لینک گروه تلگرامی سیولیشهhttps://telegram.me/joinchat     BtUQiD2AVwh_EWehwzWMqA   یادداشتی از بودلرادراکِ بی‌چگونه و نظامِ ایقاعی کلمات /محمدرضا شفیعی کدکنی
شهر فرنگ اروپا / پاتریک اوئورژدنیک / ترجمه خشایار_دیهیمی
ما تربیت نشدیم!/ رضا بابایی ؛ روانشناس
هرگز
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی