محل تبلیغات شما

نتایج جستجو برای عبارت :

دستگاه بسته بندی سیم کابل کاتی

ماشین سازی مسائلی سازنده  انواع دستگاه های بسته بندي افقی جهت بسته بئدی انواع محصولات و مواد غذایی می باشد . این دستگاه ها بسته بندي را به بهترین نحو و بالاترین سرعت و کیفیت انجام داده وقابلیت ذخیره پارامترهای چند محصول مختلف جهت بسته بندي را دارد.دستگاه بسته بندي کلوچه سنتی ، دستگاه بسته بندي انواع بیسکوئیت ، دستگاه بسته بندي شکلات و . از جمله دستگاه های بسته بندي این شرکت می باشد.
ماشین سازی مسائلی سازنده انواع دستگاه های بسته بندي نان ، از جمله دستگاه بسته بندي نان لواش رستورانی ، نان سنگک، نان جو، نان مک دونالد و . می باشد . این دستگاه ها قابلیت ذخیره پارامترهای چند محصول مختلف جهت بسته بندي را دارد. این دستگاه ها بسته بندي را به بهترین  نحو و بالاترین سرعت و کمترین میزان ضایعات در محصول و سلفون انجام می دهد.
ماشین سازی مسائلی سازنده انواع دستگاه های بسته بندي افقی جهت انواع مواد غذایی و بهداشتی همچون دستگاه بسته بندي سرنگ ، دستگاه بسته بندي اپلیکاتور، باند و . می باشد. این دستگاه ها بسته بندي را با بهترین کیفیت و سرعت و بسیار بهداشتی بسته بندي می کند . این ماشین سازی با بیش از سی سال سابقه از بزرگترین شرکت های سازنده و طراح ماشین آلات بسته بندي افقی می باشد.
ماشین سازی مسائلی سازنده انواع دستگاه های بسته بندي افقی جهت بسته بندي انواع نان همچون دستگاه بسته بندي نان مک دونالد و . می باشد . این ماشین سازی با بیش از سی سال سابقه در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات بسته بندي افقی فعالیت دارد . این دستگاه ها قابلیت ذخیره پارامترهای چند محصول مختلف جهت بسته بندي را دارد.
ماشین سازی مسائلی  طراح و سازنده انواع  ماشین آلات بسته بندي افقی جهت بسته بندي انواع محصولات پیلوپک  همچون دستگاه بسته بندي ساقه عروس ، شکلات ، گز ، کانفت و . می باشد. این دستگاه ها بسته بندي را به صورت پیلوپک و دو سر پرس انجام داده و قابلیت ذخیره پارامترهای چند محصول مختلف جهت بسته بندي را دارد.
ماشین سازی مسائلی سازنده انواع دستگاه های بسته بندي افقی جهت بسته بندي انواع محصولات تک عددی همچون دستگاه بسته بندي کیک خانگی ، کلوچه ، شکلات ، گز و . می باشد. این دستگاه ها قابلیت ذخیره پارامترهای چند محصول مختلف جهت بسته بندي را دارد. ماشین سازی مسائلی با بیش از سی سال سابقه پیشرو در زمینه طراحی و تولید این ماشین آلات بسته بندي می باشد.
ماشین سازی مسائلی سازنده انواع دستگاه های بسته بندي افقی جهت بسته بندي انواع مواد غذایی به صورت پیلوپک می باشد.این ماشین سازی با بیش از سی سال سابقه در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات بسته بندي افقی فعالیت دارد.دستگاه بسته بندي اشترودل یکی از دستگاه های ساخته شده توسط این ماشین سازی می باشد .که بسته بندي را با بالاترین سرعت و کیفیت و بسیار بهداشتی انجام می هد.
دستگاه بسته بندي نان باگت یکی از دستگاه های ساخته شده توسط ماشین سازی مسائلی می باشد.این دستگاه ها قابلیت بسته بندي محصول با بالاترین سرعت و دقت را دارد . این دستگاه ها قابلیت ذخیره پارامترهای چند محصول مختلف جهت بسته بندي را دارد.ماشین سازی مسائلی با بیش از سی سال سابقه از بزرگترین کشورهای سازنده ماشین آلات بسته بندي افقی و پیلوپک می باشد.
دستگاه بسته بندي دستمال جیبی حافظه ای جهت ذخیره سازی کلیه پارامترهای چند محصول بسته بندي دارد و همچنین دارای سیستم شمارنده جهت بررسی و شمارش هر شیفت کاری می باشد این دستگاه بسته بندي ماشین سازی مسائلی اپراتوری بسیار آسانی دارد و جهت مصرف برق نیز بهینه شده است و از استیل ضد زنگ ساخته شده است که مانع از زنگ زدگی و پوسیدگی دستگاه در برابر باران می گردد.
ماشین سازی مسائلی سازنده انواع دستگاه های بسته بندي افقی جهت بسته بندي انواع مواد غذایی آماده و نیمه آماده  می باشد.دستگاه بسته بندي کباب لقمه یکی از دستگاه های ساخته شده توسط این ماشین سازی می باشد.این ماشین سازی با بیش از سی سال سابقه پیشرو در این زمینه می باشد. این دستگاه ها قابلیت ذخیره پارامترهای چند محصول مختلف جهت بسته بندي را دارد.
دستگاه بسته بندي شوکورول یکی از دستگاه های ساخته شده توسط ماشین سازی مسائلی می باشد. این ماشین سازی با بیش از سی سال سابقه در زمینه طراحی و تولید انواع ماشین آلات بسته بندي افقی فعالیت داشته و پیشرو در این زمینه می باشد.این دستگاه ها قابلیت ذخیره پارامترهای چند محصول مختلف را جهت بسته بندي دارد.
دستگاه بسته بندي دستکش قابلیت بسته بندي انواع دستکش ها از قبیل دستکش کار ، دستکش لاتکس ، دستکش یکبار مصرف ، دستکش جراحی و. را دارد این دستگاه دارای سیستم شمارنده می باشد که آمار دقیق بسته های بسته بندي شده در هر شیفت را اعلام می کند و همچنین سیستم خطایاب و کد خطایاب دارد که اپراتور را در صورت بروز هرنوع ایراد برقی و  مکانیکی با خبر می سازد.
کابل 3 در 1 ای دیتاطول کابل: 100 سانتی مترنوع کابل: کابل USB و میکرو USBمعرفی کابل 3 در 1 ای دیتاکابل
ADATA 3-in-1 توسط گواهی Apple MFi تایید شده است. این کابل شارژ سبک و
جمع و جور، یک روش بدون دردسر را برای شارژ و همگام سازی داده ها در دستگاه
های Apple و دستگاه های سازگار با پورت های Micro USB و USB-C برای
کاربران فراهم می کند.کابل 3 در 1 ADATA از
یک ساختار چند لایه قوی و با روکش های نایلونی یافته شده برای اضافه کردن
دوام کابل طراحی و ساخته شده است و شارژ سریع تا 2.4A را فراه
دستگاه بسته بندي ویفر شکلاتی از جدیدترین و به روز ترین دستگاه های بسته بندي ماشین سازی مسائلی می باشد که توانایی بسته بندي جدیدترین سبک های بسته بندي را دارد و دارای حافظه جهت ذخیره سازی کلیه پارامترهای چند محصول بسته بندي می باشد.این دستگاه دارای سیستم شمارنده جهت بررسی و شمارش هر شیفت کاری می باشد.
ماشین سازی مسائلی سازنده انواع دستگاه های بسته بندي افقی  جهت بسته بندي انواع محصولات و دخانیات همچون توتون، دستگاه بسته بندي تنباکو، و . می باشد . این دستگاه ها قابلیت بسته بندي تنباکو به وزن های 50 و 250 گرمی را دارد. این دستگاه ها با بهره گیری از بالاترین دانش و تکنولوژی رو ز اقدام به ساخت انواع ماشین آلات نموده و بسته بندي را بالاترین کیفیت و سرعت انجام می دهد. 
دستگاه شیرینگ چیست؟
دستگاه شیرینگ از پوشش های ضخیم پلاستیکی یا فیلم های
پلیمری برای بسته بندي محصولات مختلف استفاده می کند. اگر بسته ها حالت
ناپایداری داشته باشند، برای اینکه بتوان آنها را کنار هم نگه داشت مناسب
ترین روش بسته بندي از استفاده شرینگ کردن بسته ها، است.
بهترین نمونه این روش بسته بندي ، شرینگ کردن بطری های آب و بطری های نوشابه است. [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید .]
ماشین سازی مسائلی بزرگترین طراح و تولید کننده ماشین آلات بسته بندي افقی به صورت پیلوپک می باشد . این دستگاه ها قابلیت ذخیره پارامترهای چند محصول مختلف جهت بسته بندي را دارد. ماشین سازی مسائلی با بیش از سی سال سابقه پیشرو در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات بسته بندي می باشد.دستگاه بسته بندي سفره یکبار مصرف از تولیدات این ماشین سازی می باشد.
ماشین سازی مسائلی اولین و بزرگترین طراح و تولید کننده ماشین آلات بسته بندي افقی پیلوپک می باشد . که قابلیت بسته بندي انواع محصولات به صورت پیلوپک و تک عددی را دارد. این ماشین سازی با بهره گیری از بالاترین دانش و تکنولوژی روز اقدام به ساخت انواع ماشین آلات بسته بندي افقی نموده است.دستگاه بسته بندي قاشق و چنگال  یکی از دستگاه های ساخته شده توسط این ماشین سازی می باشد.
ماشین سازی مسائلی با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید انواع ماشین آلات بسته بندي افقی فعالیت داشته و با بهره گیری از بالاترین دانش و تکنولوژی روز اقدام به ساخت انواع ماشین آلات پیلوپک با بالاترین دانش و تکنولوژی روز کرده است .بسته بندي انواع قطعات همچون دستگاه بسته بندي لولا و دستگیره یکی از دستگاه های ساخته شده توسط این ماشین سازی می باشد.
دستگاه بسته بندي باسلوق ماشین سازی مسائلی قابلیت نصب سلفون تا عرض 25 سانتی متر را دارد وجهت بسته بندي انواع محصولات کوچک از قبیل شکلات ، گز ، خرما و. مناسب می باشد و دارای حافظه جهت ذخیره سازی کلیه پارامترهای چند محصول بسته بندي می باشد این دستگاه بسته بندي دارای سیستم خطایاب و آلارم جهت بروز هرگونه ایراد برقی و مکانیکی می باشد.
فایل گزارش کارآموزی کابل سازی در شرکت سيم و کابل ابهردانلود دانلود گزارش کارآموزی کابل سازی در شرکت سيم و کابل ابهر فرمت فایل: ورد قابل ویرایش تعداد صفحات: 28             فهرست تاریخچه کابل و کابلسازی در جهان و ایران  شرکت سيم و کابل ابهر  فهرست کابل های تولیدی در سالن H.V (فشار قوی ) شرکت سيم و کابل ابهر: فهرست دستگاه های موجود در سالن H.V (فشار قوی) شرکت سيم و کابل ابهر: ساختمان کابل های فشار قوی با عایق XLPE   ساختمان کابل های ف
دستگاه بسته بندي قطعات صنعتی قابلیت بسته بندي انواع قطعات در ابعاد کوچک ، متوسط و بزرگ را به صورت تک عددی و دو سر پرس دارا می باشد این دستگاه  توسط ماشین سازی مسائلی اصفهان با پیشرفته ترین امکانات طراحی و تولید می گردد. این دستگاه دارای سیستم خطایاب و آلارم جهت بروز هر نوع ایراد برقی و مکانیکی می باشد و همچنین اپراتوری بسیار آسانی دارد.
دستگاه بسته بندي نان بروتشن ماشین سازی مسائلی جهت بسته بندي انواع نان از قبیل نان فانتزی ، نان گاتا ، نان لواش ، نان باگت ، نان شیرمال و. مناسب می باشد و دارای حافظه جهت ذخیره سازی کلیه پارامترهای چند محصول بسته بندي می بااشد. این دستگاه بسته بندي در برابر آب و باران مقاوم می باشد و دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نمی شود و دارای اپراتوری بسیار آسانی است و در محیط های صنعتی و نیمه صنعتی قابل استفاده می باشد.
نکات عیب یابی دوربین مداربسته
عیب یابی دوربین مداربسته نیاز به تخصص و مهارت کافی در این زمینه را دارد و در صورت عدم تخصص کافی عیب یابی به درستی صورت نمی گیرد از این رو لازم است با م افراد متخصص و ماهر در این زمینه صورت گیرد .
گاهی دوربین مداربسته در نمایش تصاویر خود مشکل دارد , گاهی نویز هایی در تصویر مشاهده می شود , گاهی برق دوربین مداربسته قطع و وصل می شود و مشکلات دیگری که ممکن است برای این سیستم ها پیش بیاید .
عیب یابی دوربین مدار بسته
نکات عیب یابی دوربین مداربسته
عیب یابی دوربین مداربسته نیاز به تخصص و مهارت کافی در این زمینه را دارد و در صورت عدم تخصص کافی عیب یابی به درستی صورت نمی گیرد از این رو لازم است با م افراد متخصص و ماهر در این زمینه صورت گیرد .
گاهی دوربین مداربسته در نمایش تصاویر خود مشکل دارد , گاهی نویز هایی در تصویر مشاهده می شود , گاهی برق دوربین مداربسته قطع و وصل می شود و مشکلات دیگری که ممکن است برای این سیستم ها پیش بیاید .
عیب یابی دوربین مدار بسته
نکات عیب یابی دوربین مداربسته
عیب یابی دوربین مداربسته نیاز به تخصص و مهارت کافی در این زمینه را دارد و در صورت عدم تخصص کافی عیب یابی به درستی صورت نمی گیرد از این رو لازم است با م افراد متخصص و ماهر در این زمینه صورت گیرد .
گاهی دوربین مداربسته در نمایش تصاویر خود مشکل دارد , گاهی نویز هایی در تصویر مشاهده می شود , گاهی برق دوربین مداربسته قطع و وصل می شود و مشکلات دیگری که ممکن است برای این سیستم ها پیش بیاید .
عیب یابی دوربین مدار بسته
دستگاه تی بگ SSN2005

دستگاه بسته بندي تی بگ (چای کیسه ای - دمنوش های گیاهی - گیاهان دارویی کیسه ای - نمک و شکر تک نفره)tea bagموارد استفاده: مخصوص بسته
بندي چای ، گیاهان دارویی و دمنوش های گیاهی با توزین پیمانه ای داخل کاغذ
حرارتی (فیلتر) با نصب نخ و بسته بندي نمک و شکر تک نفره جهت استفاده
در رستورانها داخل کاغذ لمینه با دوخت سه طرفه. وزن بسته : از 5/1 تا 5/2 گرم برای چای و تا 10 گرم برای نمک و شکر. قدرت موتور: 1 اسب  + 200 وات (
وقتی صفحه نمایش گوشی تلفن شما به اندازه کافی برای نمایش کارهایتان بزرگ نیست، بهترین کار یافتن راه حلی است که بتوانید دستگاه اندروید را به یک پروژکتور متصل کنید. این کار هم از طریق یک کابل و هم به صورت بی‌سيم قابل انجام است.در مواقعی ممکن است شما نیاز داشته باشید گوشی اندروید خود را به یک پروژکتور متصل کنید. این کار هم از طریق یک کابل و هم به صورت بی‌سيم قابل انجام است.اتصال بی‌سيم دستگاه اندروید به پروژکتوربا استفاده از آداپتورهای استریم ب
کابل شبکه، رسانه‌ای است که از طریق آن، اطلاعات از یک دستگاه موجود در شبکه به دستگاه دیگر انتقال می‌یابد. بسته به نوع و ساختار یک شبکه، کابل‌های موجود در آن شبکه نیز متفاوت خواهند بود. اما به هر شکل، نوع و سیستم کابل‌کشی طراحی شده در یک شبکه بسیار مهم است. در گام نخست برای طراحی و ایجاد شبکه‌ای با پهنای باند مناسب که بتواند به درستی خدمات و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار کاربران قرار دهد، ضروری است تا سیستم کابلی شبکه به دقت مورد بررسی قرار
یک کابل کواکسیال شامل یک هادی استوانه ای توخالی و یک هادی داخلی در محور مرکزی است و هادی داخلی از هادی استوانه ای، هادی استوانه ای و خارج است. ویژگی های آن توانایی ضد تداخل خوب، انتقال اطلاعات پایدار و قیمت پایین است. همچنین به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، مانند خط تلویزیون مدار بسته و غیره. کابل کواکسیال را می توان به دو نوع پایه، کواکسیال پایه بند کابل کواکسیال پهنای باند تقسيم شده است. در حال حاضر خط
اولش باید یه خرده مقدمه چینی کنماول اینکه سیستم دوربین های مداربسته خونه را علاوه بر اینکه یک مانیتور و دستگاه در پارکینگ رصد میکنه، قرار شد که سیستم طوری باشه که ما به سادگی بتونیم از روی گوشی هامون دوربینها را چک کنیم. برای این کار دوتا راه حل وجود داشت یکی خرید دستگاه فرستنده به صورت وای فای بود. یکی سيم کشیکه هزینه سيم کشی تقریبا یک پنجم خرید دستگاه وای فای در میومد و این شد که قرار براین شد که کابل شبکه از توی کانال سيم های تلفن بره بال
برای مدتی می‌توانید با یک پا ساق پا بلند شوید و barbell دستگاه و وسایل بدنسازی  را روی چوب‌لباسی بالا می‌برد. با این حال برای به دست آوردن گوساله بزرگ، یک ساق پا بلند که ماشین را بالا می‌برد واقعا مفید است. مال من با وزنه‌های آزاد دستگاه های بدنسازی پر می‌شود، بنابراین من همیشه ۱۰۰۰ پوند وزن دارم. خرید دستگاه بدنسازی به دلیل بلوک گوساله موجود در ماشین، من می‌توانم یک کشش کامل و یک انقباض کامل داشته باشم، که کاملا برای توسعه کامل گوسا
  برای تعمیر دوربین های مدار بسته با قابلیت دید در شب، ابتدا بدنه دوربین را باز کنید. دوربین های مادون قرمز دارای یک سری لامپ LED است؛ در صورت خرابی هر یک لامپ ها، می توان آن ها را به راحتی تعویض نمود.  پس از لامپ، لنزها قرار گرفته اند. برای جایگزینی لنز دوربین مدار بسته ، ابتدا باید پیچ های اطراف آن را باز کنید و لنز را جایگزین نمایید. در تعویض لنز باید دقت زیادی کرد. زیرا برای این کار باید چرخ دنده ها در یکدیگر محکم شوند.  قطعه دیگری که در
HDMI مخفف عبارت High Definition Multimedia Interface و به معنای رابط صوتی / تصویری متراکم برای انتقال داده های دیجیتال است. این رابط که با نام کابل HDMI شناخته شده است ، توسط شرکت های مختلفی از جمله سونی ، هیتاچی  ، فیلیپس ، توشیبا ، پاناسونیک و . از سال 2003 در حال تولید و عرضه است. ما در این پست می خواهیم در خصوص کاربردهای کابل hdmi اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.این حق شماست که هنگام جایگزین کردن کابل های قدیمی و انتخاب گزینه های مربوط به تنظیم HD،  تف
فصل پنجم و آخرین فصل از این کتاب مربوط به کابل ها است، هفته را در این فصل دنبال می شود که عبارتند از: آشنایی با انواع کابل های فشار ضعیف، آشنایی با استاندارد شناسایی انواع کابل های فشار ضعیف، آشنایی با ساختمان انواع کابل های فشار قوی، آشنایی با انواع اتصال کوتاه کابل ها، آشنایی با روش های عیب یابی کابل ها، آشنایی با چگونگی روش رمز یابی کابل ها و آشنایی با چگونگی یافتن محل Joint کابل. در این فصل به توضیح کامل اهداف پرداخته شده است و برای آموزش به
دستگاه سوسیس پر کندر قلب فرایند تولید سوسیس، (دستگاه سوسیس پرکن)Vemag Stuffer نهفته است. Vemag بالاترین سطوح تولید را تولید می کند و قطر آن را در هنگام تولید سوسیس برتر به دست می آورد. ساختار مدولار آن اجازه می دهد تا Vemag برای تقریبا هر پردازنده پیکربندي شود و می تواند به صورت برنامه یا تغییرات مورد نیاز مجددا تنظیم شود. با دستگاه سوسیس پر کن بهره وری خود را بهینه کرده و این دستگاه به شما کمک می کند سوسیس با کیفیت بالاتر تولید کنید.هنگامی که شما آماده ب
۱۷
اردیبهشت

 امروزه با الکترونیکی شدن تمامی سیستم ها شاهد اتصالات مختلفی بین
دستگاه های مختلف الکترونیکی هستیم. مانند اتصال شبکه های کامپیوتری –
اتصال کابل های اینترنت و تلفن. روش های زیادی برای ارتباط و اتصال دادن
دستگاه ها وجود دارد که البته این روش ها به دو گروه کلی بی سيم (Wireless)
و یا اتصالات مبتنی بر کابل و سيم (Wire) می باشد. وقتی صحبت از اتصال
فواصل طولانی و گسترده است و یا ارتباط بدون افت و خیز می شود، بی شک
استفاده از انواع
۱۴
اردیبهشت

برای راه اندازی یک شبکهٔ کامپیوتری بایستی انواع تجهیزات شبکه را از قبل آماده کرد. کابل شبکه
که یکی از مهم ترین اجزای راه اندازی یک شبکه بی نقص است در انواع مختلف
وجود دارد. بسته به اینکه وسعت فضای شما برای راه اندازی شبکه چقدر است و
یا اینکه می خواهید سرعت انتقال داده در شبکه شما تا چه حد باشد، انتخاب
این کابل ها نیز متفاوت می شوند. کابل cat6
که از بهترین کابل ها با سرعت بالا نیز است، یکی از انواع کابل شبکه به
حساب می آید.
کابل کواکسیال یا کابل هم محور که به انگلیسی   Coaxial cable نیز  نامیده می شود ، کابلی است دارای یک رسانای داخلی  ” هادی ”  که توسط عایقی از جنس پلیمر   ” عمدتا پلیمر پلی اتیلن ”  پوشش گردیده است.  اکثر کابل های انتقال تصویر (کابل کواکسیال) در سیستم های دوربین مداربسته از پنج لایه زیر تشکیل شده است:غلاف بیرونی Outer Jacketلایه مسی بافتی Braided shieldلایه محافظ مسی Foil shieldلایه عایق جدا کننده بین دو سيم Dielectric Insulatorمغز مس
سرو درایوهای ESTUN سری FLEX با قابلیت ساپورت 5 مدل موتور مختلف فقط با یک درایو حتی به صورت ترکیبی از 2 رنج توانی مختلف در محدوده توان های 0.4KW الی 1KW  و در محدوده ولتاژ 3PH 200VAC ، در سری تولیدات جدید شرکت ESTUN به بازار عرضه شده است.سری FLEX مجهز به انکدرهای پارالل  Tamagawa ساخت کشور  ژاپن با دقت 2,500 پالس بر هر دور می باشد که مناسب ترین گزینه برای  کاربردهای بسیار دقیق از جمله ماشین آلات CNC،چاپ،نساجی،بسته بندي،انواع رباتهای صنعتی تجهیزات پزشکی،شبیه س
 دستگاه واش: جدیدترین دستگاه برای پاکسازی سطح پوست از میکروب ها و باکتری ها است.از این دستگاه می توان برای شادابی پوست استفاده کرد.عملکرد این دستگاه به این گونه است که با استفاده از ازونی که تولید می کند می توان آب را ازون دار نمود و در شستشوی صورت از آن آب استفاده کردکه موجب باز شدن منافذ بسته ی پوست و رفع هر گونه آلودگی از پوست می شود همچنین به کمک این دستگاه می توان آکنه های روی پوست را از بین ببرید و نیز به درمان زخم های بستر، دیابتی و زخم
حاشیه‌های ۴ سانتی‌متری (۲.۵ سانتی‌متر حاشیه‌ی پلاستیکی بدنه و ۱.۵ سانتی‌متر حاشیه‌ی سیاه‌رنگ) نمایشگر شاید کمی بسیار برسد؛ اما سامسونگ از حاشیه‌ی سیاه‌رنگ کنار برای سوایپ‌کردن سهم گرفته است. ضخامت Flip به‌صورت یکنواخت در پشت دستگاه به ۵ سانتی‌متر می‌رسد که به‌معنی پیوست مناسب آن به حصار است. طول و پهنا دستگاه نیز به‌ترتیب ۱.۳ و ۰.۸ متر است؛ اما Flip برای چرخش فضای بیشتری احتیاج دارد. Flip در حالت عمودی و روی پایه، کم و بیش به ۲ متر بلندی د
 کابل AUXیکی از این روش ها استفاده از کابل
AUX است، AUX مخفف کلمه
Auxilary، به معنای کمکی است. این کابل در دو طرف
خودش جک 3٫5 میلی متری دارد و می توان یک طرف آن را به گوشی موبایل، تبلت یا هر
دستگاه الکترونیکی دیگری که دارای درگاه 3٫5 میلی متری است وصل کرد و طرف دیگر آن
را به اسپیکر یا استریوی خانگی متصل کرد. از کابل صوتی برای پخش صدا به بلندگو
استفاده می کنند. یعنی اگر موسیقی موردعلاقه تان داخل گوشی موبایل باشد و رادیوپخش
ماشین دارای درگاه 3٫5 میلی متری
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی